İlk Yayın:
13/Şubat/2001
Son Güncelleme:
16/3/2018 - 2:08:28 PM
Ana Sayfa
Anasayfa > Biz Kimiz > Tanıtım >Kel Misiniz?
Bu bölüm sanırız daha çok fotoğraf sevgisi olanlara hitap edecek. Ayrıca eğer benim gibi hiçbir şeyinizi atmayan insanlardansanız yıllar önce bir kağıda karalanmış birkaç çizgi gibi scan edilmiş görsel malzemeler de bu bölümde bulunacak.
mod, xm, wav, mp3 ve formatlarda ses dosyalarımız bulunacak bu bölümde. Örneğin stüdyo çalışması kayıtlarınızı buradan internete sunabilirsiniz.
Bizim ve sizlerin önereceği ya da asla önermeyeceği her türlü mekan. Adresler ve açıklamalar. Aynı mekanla ilgili çeşitli görüşler bu bölümde yer alacak.
Burada bizim sevdiğimiz şarkıların sözlerini yayınlıyoruz. Eğer bu parçaları bilmiyorsanız mutlaka biryerlerden bulup dinleyin. Sizin göndereceğiniz şarkı sözlerini de bekliyoruz. Sevdiğimiz şeyler gelirse sırası geldikçe yayınlanacak.
Kayda değer şarkıcılar ve gruplarla ilgili ne yaparlar/yaptılar, neden kayda değerler, diskografileri, resimleri vs. bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz. Bu bölümün amacı adı geçen şarkıcı/grupları size tanıtmak ve önermek. Bilenler bilmeyenlere anlatacak. Bizim bilmediklerimiz için sizin maillerinizi bekliyoruz.
Bizim ve sizlerin şiirleri... İçimizden geldiği gibi... Sizin gönderdiklerinizden çizgimize uygun olanları yayınlayacağız.
Yine bizim ve sizlerin yazdıkları. Yazılarınızı da sitemizin içerdiği diğer konulardaki çalışmalarınız gibi bekliyoruz. Süzgecimizden geçenleri Neverlander'da göreceksiniz.