İlk Yayın:
13/Şubat/2001
Son Güncelleme:
16/3/2018 - 2:08:28 PM
Ana Sayfa
Anasayfa > Yazıtlar > Kağıt BoştuKel Misiniz?

Kağıt Boştu
Kağıt boş. Boştu ben "kağıt boş." Yazana kadar. Aslında bir saç teli vardı üzerinde ve hala var. Artık yok. Sol el işaret parmağımla kağıdın ve kağıdın üzerinde durduğu dosyanın sol üst köşesinden aşağı düşürdüm onu. Kağıt dolmaya devam ediyor. Canım birşeyler yazmak istemiyor ama kendimi zorluyorum yazmaya. Ortaya çıkan yazı ise bir süre önce boş olan bir kağıt ve üzerinde olan bir saç teli nedeniyle boşluğuna düşen gölgeden öteye gidemezdi ya.

Ne fransızları severim ne de fransızcayı. Rap de sevmem. Öyle kötü bir durumdayım ki şu an. Söylememe gerek var mı? Buraya geldiğimde Portishead çalıyordu.

Tuvalet sırası artıyor. Az önce gitmediğime pişman oldum. Şirin gözükmeye çalışan ve bir nebze bunu başaran bir kıza sırasını verdi "ulan acaba iş çıkar mı?" şeklinde düşünüp centilmen ayaklarında olan bir genç. Sıraya girsem iyi olacak gözlem yapmaktansa.

İki saat çıkmayı başaramadı tuvaletten o herif. Kırmızı başlıklı kız geldi ve "dolu mu?" diye sordu anlamsızca. Ben tuvaletten çıkıp kapının karşısındaki yerimi aldığımda o herif kapıyı açıp yol verdi bir kıza "ben centilmenim ulan" edasıyla. Siktirip gittiler nihayet, uyuz olmaya başlamıştım iyice.

Barmaid ne yazdığıma baktı biramı masaya koyarken. Muhtemelen okuyamadı. Ben bile okuyamıyorum bir kere yazdıktan sonra.

Klasik, boktan akış yazılarından biri. Asla iyi bir yazar olamayacağım. Hiçbir zaman böyle bir iddiam da olmadı ki. Niye taktım şimdi buna kafamı?

Yazan:  Spirit


Yazıt göndermek için tıklayın.